Kedves Szülők!

2022. január 8-án, majd február 5-én is tartunk iskolanyitogató rendezvényt. Mindkét alkalomra szeretettel várjuk az iskolába készülő gyermekeket szüleikkel együtt. Játékos programokon vehetnek részt, megismerkedhetnek a leendő első osztályok tanítóival, és tájékozódhatnak iskolánkról.

2022. április 4-én és 5-én délelőtt nyílt órákat tartunk, melyekre szintén a leendő első osztályosokat és szüleiket várjuk.

A járványhelyzethez alkalmazkodva a leendő elsősöknek szóló rendezvényeink a résztvevők létszámának korlátozásával kerülnek megrendezésre. Kérjük, hogy a jelentkezes@szirka.hu címre írt e-maillel regisztráljanak a dátum, a gyermek neve és a kísérők számának megadásával. A regisztrációt követően válaszlevélben kapják majd meg, hogy az adott napon hány órára várjuk Önöket.

Iskolánk hívogató videója

Az iskola bemutatkozó videója

2022. évi iskolanyitogató rendezvényeink időpontjai

Iskolanyitogatók:
január 8.
február 5.
Nyílt órák:
április 4.
április 5.

Jelentkezés e-mailben ( időpont, gyermek neve, kísérők száma): jelentkezes@szirka.hu

Szeretettel várjuk az iskolánk iránt érdeklődőket!