Kedves Szülők!

2023. december 6-án, majd 2024 február 7-én és március 27-én is tartunk iskolanyitogató rendezvényt. Mindhárom alkalomra szeretettel várjuk az iskolába készülő gyermekeket szüleikkel együtt. Játékos programokon vehetnek részt, megismerkedhetnek a leendő első osztályok tanítóival, és tájékozódhatnak iskolánkról.

2024. április 9-én és 10-én délelőtt nyílt órákat tartunk, melyekre szintén a leendő első osztályosokat és szüleiket várjuk.

Kérjük, hogy a jelentkezes@szirka.hu címre írt e-maillel regisztráljanak a dátum, a gyermek neve és a kísérők számának megadásával. A regisztrációt követően válaszlevélben kapják majd meg, hogy az adott napon hány órára várjuk Önöket.

Iskolánk hívogató videója

Iskolánk bemutatkozó videója

Iskolanyitogató rendezvényeink időpontjai

Iskolanyitogatók:
2023. december 6.
2024. február 7.
2024. március 27.
Nyílt órák:
2024. április 09.
2024. április 10.

Jelentkezés e-mailben ( időpont, gyermek neve, kísérők száma): jelentkezes@szirka.hu

Beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

Szeretettel várjuk az iskolánk iránt érdeklődőket!